курси

27 квітня 2018 року в місті Києві відбудеться Науково-практична конференція «Актуальні проблеми мистецької підготовки майбутнього викладача-хореографа» на базі “Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря”.

Конференція проводиться з метою ознайомлення із сучасними тенденціями та авторськими методиками викладання хореографічних дисциплін і поширення передового педагогічного досвіду, розширення існуючих та відкриття нових можливостей для забезпечення взаємозв’язку викладача і учня в особистісно-професійному зростанні.

У програмі конференції: пленарне засідання за участю провідних науковців та викладачів мистецьких навчальних закладів, доповіді, майстер-класи та інше.

До участі у конференції запрошуються: педагогічні працівники (викладачі, концертмейстери, методисти) мистецьких шкіл і закладів вищої освіти мистецького спрямування, науково-педагогічні працівники.

Фінансування відрядження учасників здійснюється за рахунок відряджуючої сторони (або власний).

Більш детальну інформацію можна дізнатися: — на сторінці КМАТ імені Сержа Лифаря у соціальній мережі Facebook; — за телефоном 068-59-95-207, 063-2024742 — Савастру Наталія Іванівна (заступник голови Оргкомітету, заступник директора КМАТ імені Сержа Лифаря).