Корекція овалу обличчя. Фейсліфтінг

Корекція овалу обличчя — дозволяє швидко і ефективно помолодіти років на 10. Сучасні косметологічні методики допоможуть повернути особі юний овал, при його виражених проявах, а при починаються процеси старіння сповільнити розвиток гравітаційного птозу шкіри обличчя.

Безопераційні методи корекції овалу обличчя — найбільш популярні процедури фейслифтинга:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Загрузка...

Корекція овалу обличчя. фейсліфтінг

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Контурне моделювання.

Прості внутрішньошкірні ін’єкції філерів на основі гіалуронової кислоти згладять зморшки, зроблять лицьовій контур молодим і наповнять губи об’ємом мнение эксперта. Методи безопераційної контурної пластики обличчя в даний час стають все більш і більш популярними тому, що вони дозволяють домогтися більш швидкого і менш кидається в очі ефекту, ніж пластичні операції. Нова методика «Векторного ліфтингу» ефективно вирішує проблему гравітаційного птозу. Суть методу — створення механічного каркаса, який виконує нитка філлера.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Биоревитализация (зміцнює шкіру обличчя і стримує розвиток птозу).

Препарати на основі гіалуронової кислоти надають пружність, а також хорошу зволоженість шкірі, забезпечують нормальне функціонування клітин сполучної тканини (фібробластів).

НОВИНИ ЧАСУ:

RF — ліфтинг (радіохвильової ліфтинг)

Оскільки RF ліфтинг кваліфікують як нехірургічну підтяжку тканини, важливо щоб високі температури розвивалися на рівні підшкірно-жирової клітковини, так як відбувається підтяжка ( «друге підборідь», «пливуть овалів особи», «грижових мішків навколо очей») плюс лімфодренаж.

Показання до застосування (апарату радіоліфтінга):

стимуляція вироблення колагену, виражене омолодження
видиме скорочення зморшок, поліпшення рельєфу шкіри
покращує тургор і еластичність шкіри
зморшки і складки, включаючи мімічні
мішки і зморшки біля очей
в’ялість шкіри в області шиї і декольте, на кистях рук
друге підборіддя моделювання фігури і корекція ваги
лікування целюліту зниження тургору шкіри
целюліт набряклий і фіброзний
розтяжки, Стрий
вирівнює текстуру шкіри

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Більш детальну інформацію про радіоліфтінга можна подивитися тут …

ЦЕ ВАЖЛИВО:

Тредліфтінг біоніті АПТОС (Aptos).

Революційний метод Aptos. У 1996 році були винайдені принципово нові методи омолодження нитки Aptos (Аптос) або антіптозіс (проти птозу м’яких тканин), що відкрили косметологів широкі можливості для усунення слідів вікових змін.

Моментальний ефект
Після армування нитками Аптос результат ви помітите миттєво: шкіра підтягнеться, покращиться її якість і пружність. З плином часу ефект не слабшає, а тільки посилюється і зберігається на термін до двох років *. Завдяки використанню при армуванні обличчя і тіла даного інноваційного методу значно скоротився реабілітаційний період **.
Аптос забезпечують додатковий омолоджуючий ефект завдяки стимулюванню природною ревіталізації тканин і уповільнення процесів старіння.

ЕФЕКТИВНІСТЬ
Метод армування розсмоктується нитками так само простий в застосуванні, як і традиційні дерматокосметологічні ін’єкційні технології, але при цьому по помітному оці ефекту омолодження армування нитками можна порівняти з хірургічним втручанням.

Оцінити статтю
[Всього: з: ]

Залишити коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here