У МОЗ розповіли про проблеми із закупівлями ліків

У МОЗ розповіли про проблеми із закупівлями ліків
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що в Україні була розбалансована система закупівель лікарських засобів, і не був складений перелік ліків за потребою. Наразі вживаються нормативні акти, після прийняття яких почнуться закупівлі. Про це він сказав під час брифінгу.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Загрузка...

Коли ми прийшли до Міністерства, починаючи з квітня місяця, ми побачили повністю розбалансовану систему закупівель лікарських засобів, ми побачили повну неготовність і, вибачте на на такому слові, фактично безлад, який проходив в цьому напрямку. Що саме я маю на увазі. Це не складено перелік лікарських засобів до кінця з кількістю, з потребою, яка необхідна нам на закупівлю в 2020 році, сказав Максим Степанов.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Він зазначив, що це також ті лікарські засоби, які приїдуть в країну в 2020 або в 2021 роках.

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Ми побачили неіснування певної нормативної бази, яку треба було врегулювати відповідно до нашого законодавства. Відразу ми розробили ці нормативні документи, подали на розгляд Кабінету міністрів, вони будуть прийняті на Кабінеті міністрів. По крайней мере, перелік лікарських засобів. А потім потрібно ще прийняти ряд нормативних документів, які зараз закінчують своє проходження і прийняття. Відразу почнемо процедуру закупівлі за кошти 2020 року, сказав Максим Степанов.

ЦЕ ВАЖЛИВО:

За його словами, лікарські засоби, що поставляються в країну закуповуються за кошти, які були перераховані в 2018-2019 роках. Закупівлі здійснюються через міжнародні організації та ДП Медичні закупівлі.

Оцінити статтю
[Всього: з: ]
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сльозяться очей у дитини: можливі причини і шляхи вирішення проблеми

Залишити коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here