Названий найбільш ефективний спосіб уникнути ранньої смерті

Названий найбільш ефективний спосіб уникнути ранньої смерті
Вчені Імперського коледжу Лондона і Кембріджського університету у Великобританії назвали їзду на велосипеді найбільш ефективним способом знизити ризик передчасної смерті. Про висновки дослідників повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress, передає NW.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Загрузка...

Фахівці відстежували стан здоров’я і спосіб життя 300 тисяч чоловік протягом 25 років в період з 1991 по 2016 рік. Виявилося, що в порівнянні з тими, хто користувався автомобілем, у тих людей, хто їздив на роботу на велосипеді, рівень ранньої смерті знизився на 20 відсотків, а смертність від серцево-судинних захворювань — на 24 відсотки. Також на 16 відсотків знизилася смертність від раку, і кількість діагностованих випадків раку — на 11 відсотків.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Прогулянки володіли меншим ефектом, ніж їзда на велосипеді. У пішоходів кількість випадків раку стало менше на сім відсотків, а ось зв’язок між ходьбою і смертністю від серцево-судинних захворювань і раку не вдалося достовірно визначити. На думку вчених, люди, змушені ходити пішки на роботу, не можуть уникнути впливу інших, неврахованих факторів, що впливають на здоров’я.

ЦЕ ВАЖЛИВО:

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Дослідники також спостерігали зниження смертності у пасажирів поїздів. У цієї групи ризик передчасної смерті зменшився на 10 відсотків, смертність від серцево-судинних захворювань — на 20 відсотків, а число діагностованих випадків раку — на 12 відсотків. Це може бути викликано тим, що люди ходять пішки до залізничних станцій, але при цьому більш заможні, ніж звичайні пішоходи, і в меншій мірі схильні до неврахованих факторів.

Оцінити статтю
[Всього: з: ]
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Таблетки для переривання ранньої вагітності. Список препаратів без рецепта

Залишити коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here