У трьох областях карантин Чи не будуть помякшуваті

У трьох областях карантин Чи не будуть помякшуваті
Буковина, Волинь та Рівненщина НЕ відповідають умів послаблення карантину. Тому смороду поки що НЕ могут перейти до іншого етапу Вихід з карантину, Який Почни діяті в Україні з 22 травня.

Про це сообщает МОЗ України.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Загрузка...

Станом на 18 травня ситуация з захворюванням на COVID 19 у кількох західніх областях (зокрема Чернівецькій, Волинській, Рівненській) не дозволяється перейти до черговий етап пом’якшення карантину.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Карантин в Україні продовжено до 22 червня. Альо з 11 травня розпочався перший етап послаблення обмежень. Із 22-го — почінатіметься другий.

загаль регіони України повінні віходити з карантину у 5 етапів. Цей вихід відбуватіметься адаптивно, залежних від епідеміологічної ситуации в областях.

ЦЕ ВАЖЛИВО:

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Ми пропонуємо Встановити адаптивний карантин з 22 травня по 22 червня. При цьом ми запроваджуємо ознака епідемічної ситуации в регіонах, а самє: інцідентність, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, а такоже Кількість ПЛР- та ІФА-тестів. На Основі ціх показніків будут прійматіся решение относительно послаблення карантину. Всього у нас буде 5 етапів пом’якшення обмежувальніх ЗАХОДІВ, — сообщил во время бріфінгу очільник МОЗ Максим Степанов.

Станом на ранок 20 травня в Україні лабораторно підтверджено 19 230 віпадків COVID 19. З них 354 — за минули добу.

Оцінити статтю
[Всього: з: ]
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дитина помирає в утробі матері: чому, які наслідки, що будуть робити лікарі?

Залишити коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here