Експерти закликали не включати кондиціонери в режимі вентилятора через COVID — 19

Експерти закликали не включати кондиціонери в режимі вентилятора через COVID - 19
Південнокорейські карантинні служби попередили про шкоду використання кондиціонерів в режимі вентилятора на тлі поширення коронавирусной інфекції. Про це пише портал Newsis.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Загрузка...

В ході брифінгу експертів організації центрів по контролю і профілактиці захворювань при міністерстві охорони здоров’я РК (KCDC) в середу було розглянуто питання про необхідність швидкого використання кондиціонерів в громадських закладах та інших місцях скупчення народу, зокрема в шкільних класах. При жаркій погоді неможливо відмовитися від використання кондиціонерів, хоча карантинні служби попередили, що ці пристрої можуть сприяти поширенню вірусу через циркуляції повітря. Після декількох тижнів обговорень фахівці зробили висновок, як можна використовувати прилади, мінімізувавши ризики поширити COVID 19, і порекомендували не ставити кондиціонери в режим вентилятора.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Експерти зробили висновок, що вкрай важливо провітрювати кімнату. При цьому внутрішнє повітря не повинен циркулювати в приміщенні, — повідомила глава KCDC Чон Ин Ген.

ЦЕ ВАЖЛИВО:

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Вона також наголосила на необхідності виробити для всіх охолоджувальних систем відповідні інструкції по застосуванню в умовах коронавируса.

Оцінити статтю
[Всього: з: ]
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Число підтверджених випадків COVID - 19 в Україні наблизилося до 20 тисячам

Залишити коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here