Що таке перманентний макіяж: плюси, мінуси і техніки нанесення

Що таке перманентний макіяж: плюси, мінуси і техніки нанесення

Що це таке

перманентний макіяж називають довгострокове надання кольору тих дільницях шкіри, на яких проводиться процедура. Строк носіння такого малюнка на обличчі — до 5 років. Сучасні техніки більш щадні, але зберігають відтінок на 1-2 роки. Потім потрібно відвідати майстра для проведення корекції.

Зараз перманентне фарбування може проводитися на будь-якій ділянці особи. Таким способом надають яскравість губ, брів, роблять довгострокове тонування шкіри, наносять веснянки, малюють стрілки і фарбують межреснічного простір. Таке різноманіття застосування забезпечується невеликою глибиною проникнення пігменту, що дозволяє йому повністю сходити за певний час. Якщо процедуру не повторювати, ефект пропаде.

Перманентний макіяж часто плутають з татуажем. Але у них є серйозні відмінності:

 • Термін шкарпетки. Татуаж ніколи не сходить повністю, перманент зникає без своєчасної корекції.
 • Глибина проникнення пігменту. При татуаже фарбу вводять в два рази глибше, ніж при довготривалому макіяжі.
 • Вид барвників. Для татуажу часто використовуються пігменти з різними металами в складі, техніки перманентного нанесення дозволяють застосовувати натуральні фарби.
 • При виборі техніки нанесення довготривалого макіяжу потрібно враховувати всі параметри, щоб кінцевий результат не засмутив. Для цього варто знати плюси і мінуси процедури перманентного фарбування.

  ГАРЯЧІ НОВИНИ:

  Загрузка...

  Що таке перманентний макіяж: плюси, мінуси і техніки нанесення

  Плюси і мінуси макіяжу

  Як будь-яка процедура, перманентне нанесення має свої переваги і недоліки . До плюсів цього виду макіяжу можна віднести:

  • зникнення пігменту з часом при відсутності корекції, що дозволяє змінити форму або колір.
  • невелика глибина проникнення, а значить, менший травматизм.
  • не змивається водою, тому макіяж підходить для водних процедур.
  • можливість використання натуральних барвників.
  • різноманіття технік для досягнення різного ефекту.
  • застосування на будь-якій ділянці особи.
  • не впливає на якість шкіри, не закупорює пори.
  • дозволяє приховати дефекти — шрами , Порушення пігментації, відсутність волосків на бровах.
  • не вимагає щоденного змивання макіяжу і догляду після загоєння.
  • можливість варіювати насиченість кольору.
  • результат виглядає максимально натурально.

  Незважаючи на велику кількість переваг, методика перманентного фарбування має свої недоліки. Серед них відзначають недовгий термін носіння (від 1 до 5 років), високу вартість в порівнянні зі звичайним фарбуванням, необхідність планової корекції. Змінюється структура шкіри під дією інструментів для нанесення перманенту, з часом з’являється ризик нерівномірного видалення пігменту. Під час гормональних стрибків у деяких жінок відзначається зміна кольору. Однією з серйозних небезпек є можливість розвитку алергії на натуральний барвник.

  ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

  Нанесення перманентного макіяжу проводиться в кілька етапів. Після першого відвідування майстра колір виглядає більш насиченим, ніж він буде в процесі носіння. При настанні повного загоєння (близько 30 днів) можливо провести повторне введення пігменту при наявності непрокрашенних ділянок або недостатньої інтенсивності відтінку.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке пелюшковий дерматит у новонароджених і як правильно його лікувати

  Процедура не болюча, але приносить невеликий дискомфорт. Людям, яким його наявність не до душі, в салонах пропонують місцеві анестезуючі креми. До них відноситься Емла. Її наносять за 30-40 хвилин до процедури. Після цього клієнт не відчуватиме нічого під час виконання макіяжу. Загоєння приносить лише легкий свербіж, як будь-яка невелика подряпина.

  Що таке перманентний макіяж: плюси, мінуси і техніки нанесення

  Підготовка до макіяжу

  Перед тим як піти на сеанс перманентного макіяжу, потрібно підготувати шкіру і організм. Це пов’язано з інвазивністю методики і можливим ризиком кровотечі. Тому за кілька днів до відвідування майстра слід відмовитися від препаратів, що знижують в’язкість крові (аспірин та інші). Перед записом на процедуру варто звернути увагу на свій менструальний цикл. Час нанесення пігменту не повинно збігатися з періодом крововтрати. Ідеальні дні — 14-21-й від початку.

  ЦІКАВІ НОВИНИ:

  За день до проведення перманентного фарбування варто відмовитися від кави, алкоголю і енергетичних напоїв. В їжу не рекомендується вживати морепродукти. В іншому випадку можливе нерівний розподіл барвника під шкірою, що дасть небажані прогалини і неакуратний вигляд макіяжу. Їх можна прибрати за допомогою корекції, але краще уникати появи, дотримуючись правил підготовки.

  Людям з алергічними реакціями на будь-якої барвник потрібно провести тести за 3 дні до передбачуваної процедури. Це дозволить уникнути можливих ускладнень і труднощів з перманентним нанесенням пігменту і загоєнням. З метою профілактики перед сеансом можна прийняти антигістамінний засіб.

  А при наявності в минулому герпетичних висипань, особливо при нанесенні перманентного фарбування на губи, потрібно почати приймати за 5 днів до сеансу противірусний засіб (ацикловір, валацикловір і т. п.). Його ж продовжують вживати 5 діб після проведення процедури. Це допоможе уникнути рецидиву хвороби і нерівномірного розподілу барвника через бульбашок.

  НОВИНИ ЧАСУ:

  Що таке перманентний макіяж: плюси, мінуси і техніки нанесення

  Види технік

  Остаточний результат на обличчі залежить від техніки виконання перманентного макіяжу . Вони дають різний фініш і ефект.

  На бровах

  Найчастіше тривалий забарвлення шкіри застосовують на бровах. Його можна виконати в декількох варіантах:

 • Східний. Забезпечує точну промальовування волосків, але їх довжина і напрям різному, що дає ефект натуральної пухнастою брови.
 • Європейський. Лінії рівні і однієї довжини, що створює акуратний вигляд покладеної брови, але може виглядати инородно при відсутності макіяжу на інших частинах особи.
 • пудровим (тіньова розтушовування). Брови виглядають підфарбованими і густішими за рахунок додаткового відтінку на шкірі.
 • ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вестібулопатіческій ( вестибуло - атактический ) синдром. Що це таке, як лікувати

  Залежно від вихідної густоти і довжини брів підбирається підходяща техніка нанесення перманентного напилення.

  Що таке перманентний макіяж: плюси, мінуси і техніки нанесення

  найважливіше при виконанні довгострокового макіяжу брів — це грамотно підібрати їх форму. Вона може як прикрасити обличчя, так і надати йому досить дивний вигляд. Тому майстер вибудовує її олівцем і погоджує з клієнтом всі нюанси: ширину, довжину, наявність і вираженість вигину, початок і кінець. Все, що залишається зайвим, вищипується, щоб не порушувати загальну картинку.

  Майстер допомагає жінці підібрати техніку перманентного нанесення макіяжу відповідно до запитів і вихідними даними. Потім підбирається колір. Блондинкам брови виконують на 1 тон темніше коренів волосся, у брюнеток волоски повинні бути на 1 тон світліше полотна. Важливо враховувати не тільки контрастність, а й температуру волосся. Русявим і попелястим блондинкам макіяж брів виконується в холодній гамі, а шатенкам і рудим в теплій.

  Клієнткам з чутливою шкірою майстер виконує місцеве знеболення. Дія перевіряється акуратно тонкою голкою. Потім площа проведення процедури обробляється дезинфектором. Після цього наноситься довготривалий макіяж. Час роботи може бути від 1,5 до 3-х годин. Потім ранки змащують загоює засобом і дають рекомендації щодо подальшого догляду.

  ТЕРМІНОВІ НОВИНИ:

  Загрузка...

  На очах

  Різні види тривалого макіяжу використовують і для очей: стрілка може розташовуватися на рухомому столітті, по війкового краю, бути чіткою або растушёванной. Залежно від потреб жінки і типу її щоденного макіяжу майстер індивідуально підбирає форму виконання і вид лінії.

  Форма майбутнього макіяжу промальовується олівцем і узгоджується з жінкою. Після цього шкіра обробляється, майстер приступає до перманентного фарбування. Так як площа роботи невелика, процедура рідко триває більше 2-х годин.

  Вибір техніки перманентного нанесення залежить від уподобань клієнтки. Барвник можна вводити на всю поверхню рухомого століття для створення тіні або тільки по краю у вигляді стрілки. Часто опрацьовується тільки межреснічного простір. В цьому випадку краще вибирати пігмент коричневих відтінків, щоб отримати максимально природний результат.

  ЦЕ ВАЖЛИВО:

  На губах

  Різні види фарбування існують і для інших частин обличчя. На губах макіяж виконується трьома способами:

 • Чітко по контуру. Природні кордону губ залишаються на колишньому місці, але збільшується їх яскравість і колір, що робить обличчя більш виразним.
 • З розтушовуванням. Робить губи трохи більше за рахунок плавного контура, а плавний перехід кольору додає об’єму і надає натуральний вигляд.
 • З ефектом помади. Для перманентного фарбування використовується кілька кольорів, щоб домогтися обсягу і створити відблиск на губах, який буде виглядати, як тільки що нанесена помада.
 • ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке дизартрія: симптоми, форми захворювання і основи лікування у дітей 5-6 років

  Вибір техніки перманентного нанесення пігменту на губи вибирається з урахуванням вихідної форми і бажаного ефекту.

  Так як ця частина обличчя більше інших схильна до тертю, за нею потрібен особливий догляд. Після введення перманенту на шкірі утворюються скориночки. Потрібно уважно стежити за тим, щоб вони не знімалися насильно. Інакше можуть залишитися не тільки вільні від фарби ділянки, але і шрами.

  Що таке перманентний макіяж: плюси, мінуси і техніки нанесення

  Обов’язково щодня обробляти шкіру антисептиками (мірамістин або хлоргексидин безпечні при використанні на будь-яких ділянках). Після цього тонким шаром наноситься мазь, яка прискорює загоєння (бепантен, пантенол і т. П.). Усе заходи проводяться за кілька годин до їжі або відразу після, щоб залишки препаратів не потрапили в організм. Повторювати процедуру необхідно до 10 разів на добу.

  Якщо задіяти всі зони нанесення декоративних продуктів, можна створити ідеальне обличчя, яке не потрібно буде підфарбовувати вранці або після водних процедур. Це економить сили і час, а також дозволяє скоротити витрати на косметику.

  Протипоказання і запобіжні заходи

  Так як довготривалий макіяж — інвазивна процедура, проводити її можна не завжди. Ця методика категорично заборонена при наступних станах:

  • СНІД та ВІЛ-інфекція.
  • інсулінозалежний цукровий діабет.
  • порушення психіки.
  • захворювання нервової системи.
  • аутоімунні патології.
  • наявність запалення в гострій фазі.
  • гепатити, особливо вірусні.
  • псоріаз і інші ураження шкірного покриву.
  • патології згортання крові.
  • анемія.
  • лейкози, лейкемія.
  • онкологічні захворювання.
  • схильність до утворення келоїдів.

  Деякі тимчасові сост яния також не підходять для проведення процедури. До них відносять період виношування дитини і годування грудьми, гіпертонія, менструації, алергічні реакції на барвники, інфекційні та запальні захворювання шкіри, сп’яніння будь-якого генезу, ГРВІ, грип та ГРЗ, кон’юнктивіт.

  Що таке перманентний макіяж: плюси, мінуси і техніки нанесення

  Якщо протипоказань до процедури немає, призначається час сеансу. Після введення пігменту потрібно користуватися кремами з УФ-захистом. Це допоможе зберегти бажаний відтінок. Також не рекомендується відвідувати басейни, сауни та інші місця громадського купання до повного загоєння. Це допоможе уникнути інфікування.

  Довготривалий макіяж можна вважати порятунком для зайнятих жінок. Він дозволяє мати гарний вигляд і яскраво, тільки-но вставши з ліжка. Але перед відвідуванням майстра необхідно переконатися у відсутності протипоказань, щоб потім не турбуватися від отриманого результату.

  Оцінити статтю
  [Всього: з: ]

  Залишити коментар

  Please enter your comment!
  Please enter your name here